اجرای فواره با نازل کومیت مجموعه تفریحی کاشان

 

نمونه پروژه ای که در تصویر سایت مشاهده می نمائید مربوط به پروژه فواره با نازل کومیت مجموعه تفریحی کاشان می باشد که توسط تیم تخصصی شرکت آذر آیین اجرا شده است. شما نیز می توانید با مراجعه به قسمت گالری تمام نمونه پروژه های فواره را از نزدیک مشاهده نمائید و در صورت تمایل با کارشناسان ما در این امر تماس حاصل نمائید تا مشاوره رایگان خدمت شما دهند و همچنین کارشناسان برای اندازه گیری فضای مورد نظر شما می توانند به صورت حضوری در محل حاضر یابند.
 فواره ها امروزه تنها جلوه نمایشی ندارند ، بلکه در فصل های گرم و داغ تابستان باعث خنکی و دلپزیری فضا می شود . بر خلاف تصور عموم ، فواره‌ها الزاماً هدر دهنده آب نیستند و بلکه می توان از آبهای غیر قابل مصرف برای این کار استفاده نمود. به طور کلی می توان گفت به وسیله یک پمپ شناور می توانیم آب راکد، استخرها یا حوضچه را به گردش درآوریم.
برای زیباتر جلوه دادن فواره‌ها در شب از نورهایی در زیر محل ، ریزش آب استفاده می‌کنند که باید با اصول نورپردازی و ایمنی در آب مطابقت داشته باشد. 
شرکت آذر آیین با بیش از 15 سال سابقه اجرایی در زمینه آبنماهای صخره ای ، آبنمای سنگی ،آبنمای موزیکال ، آبنمای هوشمند و همچنین انواع فواره های کوتاه و بلند پیشرو در خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد .تمام نمونه کارهای شرکت آذر آیین طبق آخرین اصول استاندار جهان و با مواد اولیه درجه یک و با کیفیت و همچنین با نازل ترین قیمت ها انجام میگیرد.برای هرگونه مشاوره در زمینه اجرای آبنما و فواره می توانید با شماره های درج شده  در سایت تماس حاصل نمائید.

آدرس دفتر تهران

جنت آباد-35 متری گلستان-کوچه سوسن آبادی- پلاک 5-واحد2

 

ارتباط با ما