اجرای آبنما ی صخره ای رستوران شاندیز (مشهد 1391)

 

نمونه پروژه ای که در تصویر سایت مشاهده می نمائید مربوط به پروژه آبنما صخره ای رستوران شاندیز شرکت آذر آیین می باشد که در سال 1391 برای یکی از مشتری های خوبمان اجرا شده است .شما نیز می توانید نمونه طرح اجرا شده ویا نمونه های دیگر از آبنمای صخره ای را که مد نظر دارید برای مکان مورد دلخواه خود با توجه به آخرین فناوری های روز و تکنولوژی توسط شرکت تخصصی آذر آیین اجرا نمائید.
آبنما صخره ای معمولا در فضاهای سبز مانند پارک ها ، میادین شهرها و یا در مکان هایی مانند سفره خانه ها  و ..... استفاده می شود، و انواع مختلفی دارند که با توجه به محل نصب و نوع استفاده از آن طراحی میشود.این آبنماها با چراغ های رنگی نور پردازی می شوند و در شب جلوه خاصی به فضای شما می دهد.
تمام محصولات شرکت آذر آیین از مواد و ابزارهای درجه یک می باشد و کیفیت باورنکردنی را می توانید با ما تجربه نمائید . شرکت آذر آیین با بیش از 15 سال سابقه در زمینه اجرای آبنما های صخره ای ، موزیکال ، شیشه ای ، سنگی و .... پیشرو در خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.
تمام طرح ها را می توان در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و اجرانمود به طور مثال شما می توانید از این نوع آبنما برای منزل خود که به آن آبنمای خانگی می گویند ،استفاده نمود، ویا بر روی دیوار های حیاط که به آن نیز آبنمای دیواری می گویند ،انجام دهید . برای انجام تمام نمونه های آبنما باید با کارشناسان این امر مشاوره نمود و حتما باید قبل از اجرا آبنما ، فضای مورد نظر شما عایق کاری شود تا آب به دیوارها و یا کف زمین وارد نشود و باعث نم گرفتگی دیوار شود که این خود نیاز به کار تخصصی دارد .

آدرس دفتر تهران

جنت آباد-35 متری گلستان-کوچه سوسن آبادی- پلاک 5-واحد2

 

ارتباط با ما