اجرای آبنما ی تصویری سی و ششمین جشنواره تأتر فجر

 

یکی دیگر از آبنماهای مدرن در سطح جهان آبنمای تصویری می باشد که در تصویر فوق نمونه پروژه اجرا شده آبنما ی تصویری سی و ششمین جشنواره تأتر فجر توسط تیم تخصصی آذر آیین اجرا شده است را مشاهده می نمائید.
شرکت آذر آیین با بیش از 15 سال سابقه اجرایی که در زمینه اجرای آبنما ها به صورت صخره ای ، سنگی ، موزیکال ، هوشمند و همچنین فواره ها داشته است به عنوان یکی از خوشنام ترین شرکت ها در این زمینه فعالیت نموده است.
این آبنما قادر است، تصاویر و نوشته ‏ها را با ریزش آب در هوا ایجاد نماید. این آبنما دارای نرم‏ افزاری قوی میباشد. این مدل آبنما در سه حالت کاری ،مذهبی (اجرای اذان و ادعیه)، رسانه ای(تبلیغات و پیام رسانی) و سرگرمی(اشکال متنوع و بازی آب و موسیقی) می‏تواند مورد استفاده قرار گیرد.
اگر شما نیز برای اجرای آبنما تصویری نیاز به مشاوره دارید ، می توانید با کارشناسان ما در این امر صحبت نمائید و همچنین تیم تخصصی آذرآئین می تواند برای مناسب بودن فضای مورد نظر شما به صورت حضوری در محال حاضر شوند و از نزدیک موقیعت آن را برآورد نمایند. همانطور که مطلع هستید انجام این امور باید توسط کارشناسان و متخصصان آن انجام بگیرد چون علاوه بر زیبایی که در محیط ایجاد می نماید رعایت اصول ایمنی آن نیز حائژ اهمیت است.
شرکت آذر آیین تمام پروژه های های خود را براساس آخرین تکنلوژی و مواد درجه یک انجام می دهد و زیر ساخت آنها را نیز با اصول استاندارد سازی ، ایزوله می نماید زیرا با توجه به نفوذ آب به بافت های زیر باعث فرو ریختگی دیوار و یا کف می شود .

آدرس دفتر تهران

جنت آباد-35 متری گلستان-کوچه سوسن آبادی- پلاک 5-واحد2

 

ارتباط با ما