اجرای آبنمای موزیکال پارک آزادی (شیراز 1390)

 

یکی دیگر از پروژههای موفق شرکت آذر آیین را در تصویر سایت مشاهده می نمائید که در سال 90 با توجه به آخرین تکنولوژی روز دنیا انجام گرفته است. آبنمای موزیکال نوعی دیگر از آبنماها می باشد که می توان آن را به صورت تلفیقی نیز اجرا نمود.
شما نیز می توانید با مراجعه به قسمت گالری و یا نمونه پروژه ها، تمام نمونه کارهای شرکت آذر آیین را از نزدیک مشاهده نمائید.
آبنمای موزیکال تلفیقی از آب و آهنگ میباشد که همین ویژگی جالب آن باعث شده است  ، جلوه فوق العاده ای در فضای مورد نظر شما ایجاد نماید , به طوری که آب توسط موتورهای موجود پرتاب می شود، نور به رنگ های متفاوتی در می آید و مو سیقی با صدای زیبا اجرا می شود.
امروزه با توجه مشغولیت فکری که افراد از کار و یا مسائل مختلف دارند در هر فرصت نیاز به آرامش و تمدید عصاب دارند ، لذا شرکت آذر آیین به شما پیشنهاد می دهد،  که از آبنما ها  در فضا های خانه ، ادره ، رستوران و یا لابی هتل ها استفاده نمائید تا علاوه بر آرامشی که از حرکت آب برای شما ایجاد می شود افراد مختلفی را نیز به آن جذب نمائید .
شرکت آذر آیین با بیش از 15 سال سابقه اجرایی در زمینه آبنماهای صخره ای ، آبنمای سنگی ، آبنمای هوشمند ، آبنمای موزیکال و آبنمای شیشه ای پیشرو در خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد . شما می توانید با مراجعه به سایت با شماره های درج شده تماس حاصل نمائید تا کارشناسان ما شما را مشاوره نمایند و همچنین برای استعلام قیمت آبنما نیز می توانید از کارشناسان ما نیز کمک بگیرید.
تمام پروژه های شرکت آذر آیین با توجه به آیین مقررات ملی و اصول استاندار انجام می گیرد و قبل از اجرا پروژه محل دلخواه شما را آب بندی می نمایند.
 

آدرس دفتر تهران

جنت آباد-35 متری گلستان-کوچه سوسن آبادی- پلاک 5-واحد2

 

ارتباط با ما