اجرای آبنمای لامینار برای استخر مجموعه شخصی (کیش 1388)

 

نمونه پروژه ای که در تصویر سایت مشاهده می نمائید مربوط به پروژه آبنمای هوشمند لامینار برای استخر مجموعه شخصی می باشد که توسط تیم حرفه ای شرکت آذر آیین در سال 88 اجرا شده است و شما نیز می توانید با الهام گرفتن از این نمونه کار و پروژه های دیگر شرکت آذرآئین برای مکان مورد نظر خود اجرا نمائید.
شرکت آذر آییئ با بیش از 15 سال سابقه اجرایی در زمینه آبنماهای سنگی ، آبنمای صخره ای، آبنمای شیشه ای ، آبنمای موزیکال و همچنین آبنما موزیکال پیشرو در خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد .
از این آبنما می توان در فضاهای خارجی و داخلی استفاده نمود و دکوری مدرن و متفاوت خلق نمود.با اضافه نمودن قابلیت های نورپردازی به این آبنماها، جلوه های بسیار جذابی خلق می گردد .
تاکنون بسیاری از افراد که، ایده های متفاوت و منحصر به فردی داشته اند از این آبنما ها و یا آبنماهای هوشمند دیگرجهت دکوراسیون فضاهای خود استفاده نموده اند.
نام دیگر آبنمای هوشمند آبنمای پرده ای می باشد که سیستم آنها به یک صورت می باشد و در خیلی از فضا ها از آن استفاده می نمایند.
امروزه باتوجه به ذیق وقتی که افراد دارند و همچنین دغدغه کاری که دارند استفاده ازآبنماها در نزدیک ترین فضاها،  باعث آرامش اعصاب و در نتیجه افزایش راندمان کاری می شود که همین امر در تسریع کارها بسیار تاثیر گذار است.
فضای آبنما از جمله نکات حائز اهمیتی است، که  اصولا باید دور از هر نوع  آلودگی باشد. باتوجه با اینکه فضای آبنما بسته می باشد ، نباید باعث آلوده شدن آن شد، تا پمپ آن دچار مشکل نشود و بتوان باصدای دلنشینی که از جریان آب درآن بوجود می آید و همچنین نمای زیبایی که بانورپردازی و مجسمه های آبنما تزئین میشود استفاده نمود.
شما می توانید برای هرگونه مشاوره در نحوه اجرا و همچنین برآورد فضای خود با شماره کارشناسان ما که در سایت درج شده است تماس حاصل نمائید.
 

آدرس دفتر تهران

جنت آباد-35 متری گلستان-کوچه سوسن آبادی- پلاک 5-واحد2

 

ارتباط با ما