عکس آبنما صخره ای

آبنما صخره ای چیست؟ حتما همه شما یکبار از نزدیک با این نوع از آبنما در مکان های عمومی روبه رو شده اید. منظور از آبنمای صخره ای جنس مصالحی که در آن بکار رفته است می باشد ، در انتها نمونه ای از این آبنما ها زیبا برای شما دوستان گذاشته شده است.


آبنما صخره ای یکی دیگر از انواع آبنما است که شامل حوضچه کوچک و صخره هایی شبیه کوه در اطراف آن است که آب از بین این صخره ها فرو می ریزد و با شیب تند نیز قابل اجرا میباشد.
آبنما صخره ای معمولا در فضاهای سبز مانند پارک ها ، میادین شهرها و یا در مکان هایی مانند سفره خانه ها  و ..... استفاده می شود، و انواع مختلفی دارند که با توجه به محل نصب و نوع استفاده از آن طراحی میشود.
این آبنماها با چراغ های رنگی نور پردازی می شوند و در شب جلوه خاصی به فضای شما می دهد. عمق حوضچه ها معمولا کم در نظر گرفته میشود تا جریان آب در آن راحتر انجام بگیرد.
آبنمای صخره ای با مصالح گوناگون ساختماني ، برحسب شكل و فرم آنها ساخته میشوند و بعضي اوقات به شکل ساده و يا حتی به شکل های متنوع ديده ميشوند. قابل ذکر است درآبنمای صخره ای از رنگها و مجسمه حيوانات، پرندگان، انسان بعنوان سمبل يا رساندن منظور خاصی به مخاطب ، درآبنماها استفاده مي شود. درفضاهای سبز، ساختن آبنما با سنگهای طبیعی بسته به نوع طراحی فضای و همچنین استفاده ازگیاهان آبزی در آن بسیار کار زیبا و شکیلی می باشد که جلوه خاصی به آبنما شما می دهد.

آدرس دفتر تهران

جنت آباد-35 متری گلستان-کوچه سوسن آبادی- پلاک 5-واحد2

 

ارتباط با ما