آبنما شیشه ای پرتابل

آبنما شیشه ای چیست؟ همانطور که از اسم آبنما شیشه ای پیدا است ، به نوعی از آبنما که از جنس شیشه ساخته می شود و از ظرافت خاصی نسبت به دیگر آبنما ها برخوردار می باشد ، گفته می شود . در انتها نمونه های زیبایی از این آبنماها نیز برای شما عزیزان گذاشته اند با ما همراه باشید.


آبنمای شیشه ای را میتوان به عنوان یک طراحی نوین معرفی کرد که ، از ترکیب آب و نور و شیشه می باشد و بیشترجهت استفاده در محیط های داخلی، اداری، تجاری و مسکونی بسیار مناسب است. طراحی تخصصی این آبنما براساس حرکت دورانی جریان آب بر روی شیشه می باشد که اصولا این قبیل آبنماها هیچگونه آبریزی به بیرون مخزن را ندارند و همچنین مخزن آبنماها صد در صد آب بندی شده است و هیچگونه امکان نشت آب در آن وجود ندارد.
آبنمای شیشه ای را می توانید به خوبی به عنوان پارتیشن و یا تابلو در دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید. این پارتیشن و تابلو زنده می تواند ظاهر منحصر به فردی را به فضای دکوراسیون شما ببخشد که یک ایده نابی در دکوارتیو می باشد.


ترکیب آبنمای شیشه ای با یک نورپردازی منحصر به فرد می تواند نمای دکوراسیون شما را دو چندان کند، این آبنماها غالبا موزیکال می باشد که ، برای فضاهای عمومی بهترین گزینه محسوب می شوند . طراحی آبنما بر روی دیواره های استخر نیز به عنوان سبکی جدید مورد استقبال افراد قرار گرفته است.
فضاهای باز به دلیل عمل فتوسنتز حاصل از تابش نور خورشید به آب ، باعث  تشکیل جلبک و تغییر رنگ آب می شود که همین امر باعث بوجود آمدن  مشکل آبنماهای فضای بیرونی محسوب می شود، شما می توانید با استفاده از انتخاب نوع مرغوب این محصول، از بروز این گونه مشکلات جلوگیری نمایید.


سخن پایانی


برای اجرای آبنماهای شیشه ای در محیط های داخلی حتما باید با کارشناسان این امر مشورت نمود تا بتوانند خدماتی بهتر برای شما ارائه دهند . امید است پس از خواندن این مقاله با آبنمای شیشه ای آشنا شده باشید و بر هرگونه سفارش محصول می توانید با شماره های ما در داخل سایت تماس حاصل فرمائید.

آدرس دفتر تهران

جنت آباد-35 متری گلستان-کوچه سوسن آبادی- پلاک 5-واحد2

 

ارتباط با ما