آبنما دیواری

آبنما دیواری ، آبنما از ابزار های دکوری رایج امروزی است که مدل های کلاسیک و مدرن آن طرفداران خود را دارند . آبنما در فضا های مختلفی از جمله داخل و خارج منزل ، میادین شهر ، باغ ها ، ویلا ها ، لابی هتل ، ادارات ، مراکز درمانی ، فضاهای سبز و ... مورد استفاده قرار می گیرند . آبنما داری یکی از انواع مدرن آبنماست که در ادامه آن را به شما معرفی می کنیم .

آبنما دیواری

آبنما دیواری از دیواری مصنوعی تشکیل شده که دارای حفره ها و شیار هایی است که آب از آن خرج و بر روی دیوار جاری می شود . این آبنما مانند صخره ای است که از آن آب جاری می شود و بسیار طبیعی جلوه می کند . در پایین قسمت دیواری آبنما ، محلی برای تجمع آب وجود دارد .
نوع دیگری از آبنما های دیواری نیز وجود دارد که آب را از حفره هایی کنار هم با فشار زیاد بیرون می دهد و پرده ای از آب ایجاد می کند . این آبنما ، آبنما دیواری پرده ای نام دارد . آبنمای دیواری پرده ای به نسبت دیگر آبنماهای دیواری ، فضای بیشتری را اشغال می کنند .
آبنما دیواری بر اساس محلی که در آن استفاده می شود ، نام گذاری می شود ؛ آبنمای داخل منزل را آبنمای دیواری خانگی ، و آبنمایی که در حیاط استفاده می شود و عموما از سنگ تشکیل شده ، آبنما دیواری حیاط یا آبنما دیواری سنگی می نامند .
طرز ساخت آبنمای دیواری به این شکل است که دیواری با طرح مورد نظر می سازند و در آن حفره و شیار ایجاد می کنند . نازل های آبنمای دیواری در این حفره ها قرار می گیرد .مزایای آبنما دیواری

می توان از نورپردازی با لامپ های LED ، با سیر خودکار و پیوسته ی طیف های نور استفاده کرد .
از خشکی هوا می کاهد .
صدای آرامش بخش جریان قطرات آب روی سنگ ها ، تنها صدایی است که از این آبنما خارج می شود و صدای مزاحمی وجود ندارد .
اگر آب کافی وجود نداشته باشد ، سنسور قطع خودکار آبنما را متوقف می کند .
این آبنما نصب آسانی دارد و مانند تابلو به دیوار نصب می شود .
تماشای قطرات آبی که روی دیوار می لغزند آرامش بخش و سرگرم کننده است .
نیاز به نظافت خاصی ندارد .
تنوع زیادی در انتخاب سنگ و دکور آن در اختیار استفاده کنندگان است .

از آبنما دیواری می توان در هر فضایی مانند استخر ، لابی هتل ها و رستوران ها ، ویلا ها ، تالار ها ، باغ ها ، زوف گاردن و آپارتمان ها استفاده کرد . قابلیت خوب این آبنما نسبت به آبنما های دیگر کاربری آسان آن است .

 

سخن پایانی

همانطور که مشاهده فرمودید ، آبنما دیواری نوعی آبنمای مدرن محسوب می شود که به راحتی در هر مکانی می توان از آن استفاده کرد . این آبنما را می توانید به راحتی مورد استفاده قرار دهید و از مزایای آن می توان به نبود هیچگونه صدای مزاحم ( به جز صدای چکچک آب ) اشاره کرد . برای اطلاع از قیمت آبنما دیواری و سفارش آن با ما تماس بگیرید .

آدرس دفتر تهران

جنت آباد-35 متری گلستان-کوچه سوسن آبادی- پلاک 5-واحد2

 

ارتباط با ما