آبنما شیشه ای چیست ؟ | آبنما شیشه ای پرتابل

آبنما شیشه ای چیست ؟ | آبنما شیشه ای پرتابل

آبنما شیشه ای چیست ؟ ساختار این آبنما طوری است که آب به روی شیشه می غلتد و در پایین داخل محفظه قرار میریزد . آبنما شیشه ای می تواند با نورپردازی و موسیقی همراه شود . آبنما شیشه ای نوعی آبنمای مدرن و بی درد سر است که می توانید از آن در هر فضایی استفاده کنید . عده ای آبنما شیشه ای را با آبنما حبابی اشتباه می گیرند ، درصورتی که این دو تفاوت بسیار زیادی با هم دارند . در ادامه به آبنما شیشه ای ، ساخت آبنما شیشه ای و موضوعات مربوط به آن می پردازیم .


آبنما شیشه ای چیست ؟

این دسته از آبنماها ، جزء آبنما های مدرن هستند و در اشکال دیواری و ایستاده و پرتابل وجود دارند . آبنما شیشه ای ظاهری شبیه به آبنما نوشتاری و پرده ای دارد .
در ابتدا در این آبنماها از آب مقطر یا آب معمولی ( لوله کشی ) استفاده می شد ولی این آب ها اصلا برای آبنما شیشه ای مناسب نبود ؛ چرا که خاصیت دگر چسبی آب مقطر و معمولی چندان زیاد نیست که به خوبی به شیشه چسبیده و روی آن بغلتد ، به این ترتیب بسیار پیش می آمد که آب از آبنما به بیرون بپاشد . همچنین آب مقطر و آب معمولی به راحتی تبخیر می شدند و فضای محیط را شرجی می کردند . پس از تبخیر آب روی شیشه لکه های رسوبی ایجاد می شد و منظره ی نا زیبایی را به وجود می آورد .
اگر آبنما شیشه ای را در فضای باز استفاده می کردند ، به دلیل تابش نور خورشید و وجود اکسیژن کافی در آب ، جلبک ها و خزه ها در آن رشد کرده و آبنما را کثیف و بد بو می کردند . حتی در فضای بسته نیز آب پس از مدتی بو و رنگ بدی به خود می گرفت .
برای حل این مشکل ، مایع مخصوص آبنما و نازل های چند لایه مخصوص با فن آوری nanotech اختراع و استفاده شد . به این ترتیب آبنماهای شیشه ای دیگر هیچ نشتی به بیرون ندارند و آب کاملا درون محفظه ی آبنما می ریزد . محفظه ی آبنما نیز کاملا آب بندی شده و بدون نشتی است . آب مخصوص به راحتی تبخیر نشده و جلبک ها نمی توانند در آن زندگی کنند .

 

آبنما شیشه ای پرتابل

آبنما شیشه ای پرتابل برای هر جایی ، به خصوص خانه های آپارتمانی و دفاتر کوچکی که فضای محدود دارند و دوست دارند آبنمایی بی درد سر و قابل جا به جایی داشته باشند ، بسیار مناسب است . آبنما شیشه ای پرتابل به نوعی آبنما پیش ساخته است و جز آبنماهای مدرن محسوب می شود . می توان گفت آبنما شیشه ای پرتابل با آمدنش راه را برای هر بهانه ای بست ؛ این آبنما جای کمی نیاز دارد ، رسیدگی خیلی کمی می خواهد و قیمت کمتری دارد . با خرید یک آبنما شیشه ای پرتابل می توانید صدای آرامش بخش قطرات آب را به هر جایی که دوست دارید ببرید .

 

ساخت آبنما شیشه ای

آبنما شیشه ای حاصل کنارهم قرار گیری آب ، شیشه و نور است که گاهی هم با موسیقی همراه می شود . ساخت آبنما شیشه ای باید با تخصص صورت گیرد و مناسب ترین مواد و مصالح برای ساخت آن به کار گرفته شوند . مراحل ساخت آبنما شیشه ای باید به دقت انجام شوند . مجموعه آبنما زرین با به کارگیری مهندسین و نیروهای متخصص و مجرب انواع آبنما های شیشه ای را تولید و به دست هموطنان عزیز می رساند .

 

خرید آبنما شیشه ای

نمی شود راحت از نما و ظاهر دل انگیز آبنما شیشه ای گذشت . شما می توانید به فروشگاه آبنما زرین مراجعه کرده و این آبنما ها را از نزدیک مشاهده کنید و زیبایی و صدای آرامش بخش آن را تجربه نمایید . همچنین می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید ، از قیمت آبنماهای ما مطلع شوید و در صورت رضایت آبنما مورد علاقه تان را سفارش دهید .

 

خرید آبنما شیشه ای خانگی

آبنما شیشه ای را می توانید به عنوان عنصری دکراتیو در دکوراسیون داخلی خود به کار ببرید . همچنین این آبنماها برای لابی رستوران ها و هتل ها ، دیوار کنار استخر ، دفاتر و مراکز مختلف استفاده می شوند . نوعی از آبنما های شیشه ای مانند یک تابلو روی دیوار منزل نصب می شوند و جلوه ی یک اثر هنری را زنده می کنند . این دسته از آبنما ها و آبنما های شیشه ای پرتابل برای خانه های آپارتمانی و فضاهای کوچک نیز بسیار مناسب اند و می توان گفت نوعی آبنما خانگی پیش ساخته اند . به کاربردن آبنما شیشه ای در استخر تا حد زیادی دکوراسیون استخر شما را جذاب و رویایی می کند . شما می توانید آبنما شیشه ای را در کنار راه پله قرار دهید و  آن فضا از حالت بی روح خود در آورید .
آبنما شیشه ای را می توان در فضای باز هم مورد استفاده قرار داد ، اما این کار نیاز به رسیدگی بیشتر به آبنما دارد ، بهتر است قبل از انجام این کار با متخصصین مشورت کنید .

 

سخن پایانی

همانطور که مشاهده نمودید ، آبنما شیشه ای می تواند بهترین آبنما برای مکان های عمومی باشد . آبنما شیشه ای را می توان در فضای باز و فضای بسته به کار برد ، اما بهتر است مشاوره های لازم را قبل از به کار بردن آبنما در فضای باز ، از یک متخصص آبنما بگیرید . شما می توانید برای اطلاع از قیمت آبنما شیشه ای و انواع آبنما و سفارش آن ها با ما تماس بگیرید .

آدرس دفتر تهران

جنت آباد-35 متری گلستان-کوچه سوسن آبادی- پلاک 5-واحد2

 

ارتباط با ما