آبنمای تصویری تئاتر شهر
یکی دیگر از آبنماهای مدرن در سطح جهان آبنمای تصویری می باشد که در ویدیو فوق نمونه پروژه اجرا شده توسط تیم تخصصی آذر آئین که در تئاتر شهر اجرا شده است را مشاهده می نمائید.
آبنمای جامپینگ جت / پارک هنرمندان تهران
نمونه پروژه ای که در ویدیو سایت مشاهده می نمائید مربوط به پروژه آبنمای هوشمند در پارک هنرمندان تهران می باشد که توسط تیم حرفه ای شرکت آذر آئین در سال 94 اجرا شده است .
آبنما جامپینگ جت/ شیراز
نمونه پروژه ای که در ویدیو سایت مشاهده می نمائید مربوط به پروژه آبنمای هوشمند درشیراز می باشد که توسط تیم حرفه ای شرکت آذر آئین اجرا شده است .
آبنمای تصویری شیراز
یکی دیگر از آبنماهای مدرن در سطح جهان آبنمای تصویری می باشد که در ویدیو فوق نمونه پروژه اجرا شده ( آبنمای تصویری شیراز) توسط تیم تخصصی آذر آئین اجرا شده است را مشاهده می نمائید.
آبنمای پولاد شهر
نمونه پروژه ای که در ویدیو سایت مشاهده می نمائید مربوط به پروژه آبنمای هوشمند در پولاد شهر می باشد که توسط تیم حرفه ای شرکت آذر آئین در سال 1388 اجرا شده است .
آبنمای موزیکال / کیش
یکی دیگر از پروژههای موفق شرکت آذر آیین را درویدیو سایت مشاهده می نمائید که در سال 90 با توجه به آخرین تکنولوژی روز دنیا انجام گرفته است. آبنمای موزیکال نوعی دیگر از آبنماها می باشد که می توان آن را به صورت تلفیقی نیز اجرا نمود.
آبنمای تصویری
یکی دیگر از آبنماهای مدرن در سطح جهان آبنمای تصویری می باشد که در ویدیو فوق نمونه پروژه اجرا شده توسط تیم تخصصی آذر آئین که اجرا شده است را مشاهده می نمائید.
آبنمای پروگرام کیش
نمونه پروژه ای که در ویدیو سایت مشاهده می نمائید مربوط به پروژه آبنمای پروگرام کیش  (آبنمای هوشمند) می باشد که توسط تیم حرفه ای شرکت آذر آئین در سال 90 اجرا شده است و شما نیز می توانید با الهام گرفتن از این نمونه کار و پروژه های دیگر شرکت آذرآئین برای مکان مورد نظر خود اجرا نمائید.
آبنمای laminar jumping jet / شیراز
نمونه پروژه ای که در ویدیو سایت مشاهده می نمائید مربوط به پروژه آبنمای هوشمند در شیراز می باشد که توسط تیم حرفه ای شرکت آذر آئین در سال 1391 اجرا شده است .
آبنمای موزیکال
یکی دیگر از پروژههای موفق شرکت آذر آیین را در ویدیو سایت مشاهده می نمائید آبنمای موزیکال می باشد که با توجه به آخرین تکنولوژی روز دنیا انجام گرفته است. آبنمای موزیکال نوعی دیگر از آبنماها می باشد که می توان آن را به صورت تلفیقی نیز اجرا نمود.
laminar jumping fountain
نمونه پروژه ای که در ویدیو سایت مشاهده می نمائید مربوط به پروژه آبنمای هوشمند می باشد که توسط تیم حرفه ای شرکت آذر آئین اجرا شده است .
آبنمای شیشه ای
نمونه پروژه ای که در ویدیو سایت مشاهده می نمائید ، نمونه ای از آبنما شیشه ای که می باشد که توسط تیم تخصصی آذر آئین برای یکی از مشتری های خوبمان اجرا شده است . شما نیز می توانید طرح آبنما شیشه ای را در منزل و یا محل های تجاری ، فرهنگی و یا تفریحی انجام دهید . تمام نمونه کارهای شرکت آذر آیین بر اساس آخرین تکنلوژی روز دنیا انجام می گیرد.
آبنمای هوشمند گروه مهندسی آذر آئین
نمونه پروژه ای که در ویدیو سایت مشاهده می نمائید مربوط به پروژه آبنمای هوشمند می باشد که توسط تیم حرفه ای شرکت آذر آئین اجرا شده است و شما نیز می توانید با الهام گرفتن از این نمونه کار و پروژه های دیگر شرکت آذرآئین برای مکان مورد نظر خود اجرا نمائید.

آدرس دفتر تهران

جنت آباد-35 متری گلستان-کوچه سوسن آبادی- پلاک 5-واحد2

 

ارتباط با ما